Vasarnīcu mājiņas

Vasarnīcu mājiņas


 

 

Kompaktajā GEO6 mājā var izvietot virtuvi, sanmezglu, plašu salonu un  mini guļamistabu pār sanmezglu. Tā var būt mājiņa viesiem, kempings, dārza mājiņa vai pirtiņa blakus ezeram. Ar verandas piebūvi var palielināt apbūves laukumu un izmantot tādu māju kā kompaktu dzīvojamo ēku. Kur atradīsies logi, varat izvēlēties patstāvīgi. Tas, ka konstrukcijā nav stūru, mājā ļauj uzstādīt panorāmas logus pa visu ēkas perimetru.
Par spīti nelieliem izmēriem, iekšā  GEO6 izskatās ļoti plaši. Dizaineri var palīdzēt radīt mājīgu interjeru un eksterjeru.

 

GEO6 komplektēšana:

Karkass:
Koks, mezglu savienojuma detaļas, stiprināšana detaļas.

 Ārējais segums:
Cosmotech vai OSB plātne.
 
  • OSB segums ir pusfabrikāts un ir nepieciešama tālāka hermetizācija. Tālākās apdares varianti ar OSB: bitumenu dakstiņš, dekoratīva korķu SuberTres hidroizolācija, dekoratīva bitumenu hidroizolācija, jumta segumu skārds, varu skārds, plāksnes no nerūsējošā tērauda, neobond un citi fasāžu materiāli.
  • Cosmotech  segums ir gatavs produkts. Visas detaļas ir izgrieztas tādējādi, lai montējot iederētos ģeometriskajā konstrukcijā un neprasa papildus hermetizāciju.

 

 
Fashion ReLady