Dzīvojamās mājas

Dzīvojamās mājas


Gadu no gada ārpilsētas būvniecība kļūst arvien aktuālāka, bet šis tirgus nepiedāvā neko jaunu un izaicinošu. Projekti joprojam atgādina vismaz gadsimtu senu pagātni. Kāds būvē no ķieģeļa un dzelzsbetona, kāds no brusas un dēļiem, kāds slien guļbūves. Bet neatkarīgi no materiāla, vasarnīca vai ārpilsētas māja nepiedāvā to ekoloģiskumu un ergonomiku, kura pamatojas uz dabas likumiem un ģeometriskajām formām.

Ģeodēziskam kupolam nav nepieciešamas nesošās sienas jumta atbalstam. Tas dod priekšroku interjera zemkupola variantu daudzveidīgumam.

Kupolmājas vērtību paaugstina gaismas un skaņas izplatīšanās īpatnības, ergonomiskās priekšrocības, īpašības, kas ir netradicionālam mājoklim - velves, kas atgādina dievnamu, svaigas idejas visu interjera elementu dizainā un, protams, enerģijas ekonomiskums. Šāda celtne iederas jebkurā ainavā, jo tā saglabā apkārtējās dabas harmoniju.

Slodžu sadalījuma raksturs pa kupola apvalku ļauj izņemt no viņa balsta apļa līdz 50% trīsstūra plāksneS. Nenesošās ailes var būt izmantotas durvju un logu aiļu uzstādīšanai, kā arī priekšnamiem, verandām, to skaitā arī ziemas dārziem.

Par spīti tradicionālai loģikai, kupolmājas iztur apsnigšanas slodzes līdz 700 kg/m² kupola virsmas un vēja ātrumu līdz 250 kilometriem stundā.

 

 

 
Fashion ReLady