Produkti

 

Risinājums – ģeodēziskais kupols
 
Sfēra – absolūta forma. Atomi, molekulas, planētas, zvaigznes... Kaut kupols ir puse no sfēras, dinamika paliek tāda pati.
Iedomājieties, ka Jūs dzīvojiet plašā telpā, kas atkārto visuma ģeometriju. To pašu ģeometriju, kas ir visu debess ķermeņu pamats un ķermeņa molekulu pamats. Dziednieki savos seansos izmanto kupolus un sfēras, tāpēc, ka to ģeometrija palīdz organizēt ķermeņa šūnas, uzlabot veselību un attīstīt radošo potenciālu.
Mūsdienīgā celtniecībā karkass ir jebkuras konstrukcijas pamatelements. Ar unikālu VISIZTURĪGĀKĀS konstrukcijas formulu uz Zemes mēs piedāvājam plašu kupolveida karkasu konstrukciju spektru pielietošanai būvniecībā. Tajā skaitā ietilpst dzīvojamās mājas, stikla siltumnīcas un oranžērijas, tirgus un izstāžu paviljoni, tenti un angāri, kā arī stiegrojumu monolītu konstrukciju uzcelšanai no dzelzsbetona.
Sfēras aerodinamiskās īpašības, salīdzinājumā ar paralēlskaldni, ir divas ar pusi reizes augstākas. Turklāt, ja vējš vienkārši apiet sfēru, tad tradicionālajā mājoklī mēs novērojam pārāk lielu spiedienu no vienas puses un izlādēšanu no otras, kas noved līdz mājokļa caurvējiem un erozijai, kas savukārt, izraisa papildus izdevumus uzturēšanā, remontā un apkurē.
Salīdzinoši sfēriskā mājokļa ārējas virsmas laukums ir mazāks par 25% nekā tradicionālā mājokļa virsma ar tādu pašu laukumu. Līdz ar to apkures, apgaismojuma, un, protams, celtniecības izdevumi ir vismaz par 20% zemāki. Konstrukcija sver mazāk, tiek būvēta ātrāk un maksā lētāk.
Neatkarīgi no mums tik aktuālās ekonomiskās situācijas, cilvēki būvē savus mājokļus un nodarbojas ar uzņēmējdarbību, kur liela nozīme sava produkta tēla izcelšanai starp pārējiem konkurentiem. Ir arī cilvēki, kuri būvējot savu mājokli vēlas, lai tas būtu unikālāks, nekā tas ir visiem kaimiņiem. Viens no risinājumiem ir ārējais vizuālais tēls. Problēma ir tāda, ka tas tirgus nepiedāvā neko ekstrajaunu. Projekti joprojām atgādina par aizpagājušo gadsimtu. Cits būvē no ķieģeļiem un dzelzsbetona, cits no brusām un dēļiem, cits taisa guļbūves. Bet neatkarīgi no materiāla, vasarnīca vai māja nepiedāvā to ergonomiskumu, ko piedāvā daba.
Mēs apvienojām pieredzi no pagātnes un nākotnes tehnoloģijas, lai jau šodien varētu to baudīt. Īsāk sakot nākotne – šodien! Būvēšanas tehnoloģijai nevajag speciālu tehniku, kā arī dārgus celtniecības materiālus un aprīkojumu, lai mājoklī saglabātu dabas balansu. Kupola konstrukcijas īpatnības ļauj uzcelt izturīgāku māju ar vismaz 20% mazāku materiālu patēriņu. Turklāt Jūs dzīvosiet tādā mājā, kas taupīs attiecīgi par 25% mazāk no apkures un kondicionēšanas. Jūsu mājas planēšana atbilst visām ergonomiskām prasībām un pat Fen Šui (mācība par dabu un enerģijas virzienu).
Par spīti loģikai, ģeodēziskās celtnes konstrukcija iztur sniega slodzi līdz 700 kg uz kvadrātmetru un vēju līdz 250 km stundā.
Pašas mājas svars ļauj izmantot vieglus pamatus vai pāļus. Pēc pasūtītāja vēlmes, iespējami varianti ar pilnvērtīgu pagrabu un /vai garāžas telpu.
Veiksim dažus aprēķinus. Būvējot taisnstūra māju uz 200 kvadrātmetriem, jums nepieciešams nosegt ap 380 kvadrātmetrus tās ārējo virsmu, kur jumts ir 140 kvadrātmetri, bet sienas - 280. Un neatkarīgi no fasādes apdares veida, laukums mazāks nepaliek. Gadījumā ar kupolveida māju , mums ir tikai 250 kvadrātmetru jumta seguma.
 Visa kupola iekšējā telpa ir atvērta radošai fantāzijai. Ģeodēziskā kupola karkass ir neatkarīgs, bez papildus nesošām kolonnām, kas aizsedz telpu un ierobežo radošo brīvību.
 Mums visiem ļoti patīk plunčāties ūdenī, vērot zivtiņas, kas peld dīķī un vērot ūdens strūklakas. Mūsu platuma grādos katru gadu iestājas rudens, tad arī ziema, un tā līdz vēlam pavasarim. Šie gadalaiki tiek pavadīti ar vēsumu, aukstumu, vējiem un sniegu, bet ūdens pārvēršas par ledu un sniegu, kas nav pārāk ērti zivtiņām un strūklakām. Ģeodēzisks kupols baseiniem un strūklakām palīdz veidot vasaras apstākļus jūsu ūdens krātuvēm pat aukstajās ziemās.
 
Fashion ReLady